A.P.P.L.E.
Dvidešimt penktos A.P.P.L.E. vasaros LMF laimėtojai
 

Next   

 Toliau

Atgal į LMF laimėtojų puslapį 

Back to LMF project winners' page

Rankų darbo popierius
Vidos Šliupienės ir Ingos Šmatauskienės projektas

Kauno rajono Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinės mokyklos mokytojos Vida Šliupienė ir Inga Šmatauskienė įgyvendindamos projektą „Rankų darbo popierius“ sukūrė mokiniams žaismingą, motyvuojančią mokymosi aplinką, mokiniai įgijo daug praktinių įgūdžių ir teorinių žinių apie rankų darbo popieriaus gaminimą.

Nr.

Projekto eiga

Projekto įgyvendinimas

 

 

 

1.

Projekto įgyvendinimo grupės susirinkimas ir darbų pasiskirstymas. Informacijos apie projektą patalpinimas mokyklos tinklapyje. Reikalingų priemonių ir medžiagų supirkimas.

 Sausio mėnesį sukūrėme darbo grupę ir pasiskirstėme darbais .Susinešėme makulatūrą, ją surūšiavome. Susipirkome visas reikalingas priemones ir medžiagas. Įsigijome  prekių reikalingų rankų darbo popieriui pagaminti ir eksponuoti (sietelių, rėmelių, indų, rankšluosčių, kempinių, feną, blenderį-trintuvą, sulankstomas sieneles, popierius skelbimams, klijų ir kitų  kanceliarinių  prekių).

2.

5-10 klasių moksleivių rankų darbo popieriaus gaminimas

Vasario mėnesis. Geriausias būdas, ko nors  išmokti ir perteikti yra konkreti praktinė veikla, mokėmės ir išmokome gaminti  rankų darbo popieriaų.

 

3.

5-10 klasių moksleivių rankdarbių gaminimas.

Kovo mėnesis. Pasigaminę rankų darbo popieriaus įvairaus formato ir dydžio, gaminome įvairias atvirutes, knygutes, dėžutes, kvietimus, sveikinimus, padėkas, velykinius suvenyrus ir dovanėles Mamytėms.

4.

5-10 klasių moksleivių darbelių gaminimas Kaziuko mugei 

Sudalyvavome Kaziuko mugėje Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinėje mokykloje ir Mastaičių skyriuje.

5.

Skelbimų Kaziuko mugei gaminimas ir jų iškabinimas Garliavos ir Mastaičių bendruomenei.

Mugėje mūsų gaminiais grožėjosi ir pirko Garliavos  ir Mastaičių bendruomenės nariai.

6.

Pagaminti rankdarbį mamoms Motinos dienos proga.

Mokiniai pagamino dovanėlę ar sveikinimą mamoms Motinos dienos proga.

7.

Pasisėjančių sėklų gaminimas (sėklos įlietos į rankų darbo popierių, iš kurių padaryti augalų formos pakabukai). Pavasarį juos įdėjus į žemę, suirus popieriui, pasisėja augalas.

Pagaminome pasisėjančių sėklų ir jas pasodinome savo daržuose, taip pat padovanojome mokytojams. Dabar laukiame gausaus derliaus.

9.

Projekto pabaigos pokalbis, bei projekto apibendrinimas.

Planuojamas birželio mėnesį projekto apibendrinimas.

10.

Išvyka į AB „ Grigeo Grigiškės“.

2016.05.04 apsilankėme AB „Grigeo Grigiškės“ pamatėme jų gaminamo popieriaus technologijas ir su džiugia nuotaika grįždami užsukome į Kadagių slėnį ir pasidžiaugėme, kad tikrai išsaugojome nors vieną medį nuo kirtimo.

Vykdėme projekto sklaidą.

2016.03.23 suorganizavome parodą „Modernios mokyklos 2016“ dalyviams.

2016.05.19 pravedėme edukacinį "Kūrybinių dirbtuvėlių" užsiėmimą IUG vaikų mamytėms ir mokyklos mokytojoms "Rankų darbo popierius".

2016.05.28. Garliavos miesto šventėje atidarėme kūrybines dirbtuvėles "Rankų darbo popierius".

Projekto dėka įsigijome visas reikalingas darbo priemones, džiaugiamės galimybe paįvairinti mokinių mokymosi aplinką naujomis priemonėmis. Šio projekto dėka galbūt išsaugojome bent vieną medį nuo nukirtimo, pasigaminome rankų darbo popierių ir rankdarbių iš jo. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinės mokyklos 5-10 klasių mokiniai ir mokytojai gali pasigirti “Aš moku gaminti rankų darbo popierių“.

 

     

   


 
Atgal į puslapio pradžią  Lietuviškas pirminis puslapisAtgal į pagrindini puslapį