A.P.P.L.E.

Septinioliktos A.P.P.L.E. vasaros LMF projektai jau įpusėję
 
Eglės Juodžiukynienės projektas          Sofijos Jurkuvienės projektas

Atgal     Back                     Next      Toliau- peržiūrėti daugiau projektų

Atgal į LMF laimėtojų puslapį          Back to LMF project winners' page

“Gamtos grožis, gerumas ir sveikata – visada kartu”

Projektą baigiame vykdyti. Veikla vyko pagal sudarytą veiklos programą.
Rudenį ir pavasasarį sodinome medelius, rinkome plastikinę tarą. Šv. KALĖDŲ proga sveikinome senelius. Nuvykome į Palangos Lino baseiną, surengėme sveik
atingumo dieną 1 klasės mokiniams ir jų tėveliams ,,Sportuok ir būsi sveikas". Kaime buvo pastatyti konteineriai šiukšlių rūšiavimui.
 
Pagarbiai
Mokytoja Janina Adomaitienė
Kretingos r.
Jokūbavo Aleksandro Stulginskio pagrindinė mokykla

Atgal į puslapio viršų


 

“Aš skaitau, tu skaitai- mes skaitome”

Mokyklos salėje vyko bibliotekos inicijuotas renginys „Astridos Lindgren herojai ir šiandien tarp mūsų“, Svečiai - ketvirtokai ir jų mokytoja Rima Vobolienė bei bibliotekininkė Daiva Kalasauskienė iš Alytaus r. Tomo Noraus-Naruševičiaus v. vidurinės mokyklos – suvaidino scenelę „Laužas“ iš A. Lindgren knygos „Mūsų visų Madikė“. “Renginį vainikavo mokyklos dramos studijos„. Be pavadinimo“ (vadovė Airina Stankevičiūtė) „Pepės Ilgakojinės“ inscenizacija.

Knygos šventė prasidėjo montažu „Knygos istorijos kelias“.  Žymių žmonių mintimis apie skaitymą ir knygas buvo „pražydintas“ medis. Vėliau mokiniai buvo pakviesti į susitikimą su rašytojo Jeronimo Lauciaus knygų leidyklos „Trys žvaigždutės“ darbuotojais.

                  Pradinių klasių mokiniams buvo organizuota Knygų mugė. Tą pačią dieną pradinukai kūrė klasių knygas, jas iliustravo, vėliau pristatė renginio dalyviams. Renginio pabaigoje scenoje pasirodė rašytojo Anzelmo Matučio vardo pradinės mokyklos folklorinis ansamblis „Vėtrungėlė“, savo  koncertinę programą pagal poeto A.Matučio kūrybą.  

                  5 klasių mokiniams vyko pamokėlės „Vaikiška literatūra apie gamtą“ (04 mėn.), pasakų populiarinimui ir skaitymo kokybei gerinti skirti užsiėmimai (2 mėn., metodas - skaitymo teatras); pradėtas kurti animacinis filmukas pasirinktai lietuvių liaudies pasakai.

Konkursai : logotipas knygai ir plakatas skaitymo metams pažymėti

Bibliotekininkė  Eglė Juodžiukynienė
Alytaus Putinų vidurinė mokykla

 


 

Projektas "Su knyga po Klaipėdos apskritį"

Projektą vykdome visus mokslo metus, nes mes pradėjome vykdyti kai parašiau projektą ir jo tikslas yra skatinti mokinių norą skaityti ir susipažinti su Klaipėdos kraštu. Projekte dalyvauja devyniolika 4-8 klasių mokinių. Šiuo metu jau perskaitėme 357 knygas ir "nukeliavome" 7211 kilometrų. Iš projekto lėšų nusipirkome foto aparatą, atminties kortelę, albumą, konceliarinių prekių, 22 knygas fondo papildymui ir 11 knygų aktyviausiems projekto dalyviams apdovanoti. Projektas vykdomas toliau, mūsų laukia ekskursija po Klaipėdos apskrities įžymiąsias vietas.

Sofija Jurkuvienė
Jokubavo Aleksandro Stulginskio pagrindinė mokykla

 
Atgal į puslapio pradžią  Lietuviškas pirminis puslapisAtgal į pagrindini puslapį