A.P.P.L.E.

Septinioliktos A.P.P.L.E. vasaros LMF projektai jau įpusėję
 

Jolantos Liubeckaitės projektas                        Eglės Valantinienės projektas

Atgal      Back                                  Next    Toliau- peržiūrėti daugiau projektų

Atgal į LMF laimėtojų puslapį          Back to LMF project winners' page

Projektas "KAD LENGVIAU BŪTŲ JUDĖTI"

Projektui įpusėjus nusipirkome dalį priemonių gerinančių raumenų tonusą, judėjimo sutrikimus: laipiojimo kopėteles, tunelį pralindimui, balansavimo kupolą - TOP, gimnastikos lazdų. Už likusius pinigus žadame įsigyti įvairių kamuolių ir dėžę.

Dėkojam už galimybę įsigyti daugiau priemonių reikalingų neįgalių vaikų mobilumui.

Violeta Razvadauskienė ir Snieguolė Butautienė
Ventos pensionatas

Atgal į puslapio viršų

Projektas „Iš senolių lobyno"

Mūsų grupė mokinių, vykdydami projektą, jau susipažino su projekto tikslais, uždaviniais ir laukiamu rezultatu. Telefonu ieškome leidyklos, kuri pigiausiai išleis lankstinuką apie Moletų rajono Joniškio bažnyčios giedotojus. Mergaitės mokosi naudotis diktofonu ir skaitmeniniu fotoaparatu. Jau susipažinome su tautosakos užrašymo tvarka, sudarėme klausimyną giedotojams ir tautosakos pateikėjai. Telefonu tarėmes su giedotojais dėl susitikimo ir galimybes padaryti įrašus.  Į Joniškį važiuosime gegužės menesį, kai nebus pamokų (mūsų mokykla bazinė), kai rajono abiturientai mūsų mokykloje laikys egzaminus, jaunesnių klasių mokiniai tądien nebus mokykloje - vykdys projektus ir kitą veiklą.

Jolanta Liubeckaitė
Moletų gimnazija

 

 

Atgal į puslapio pradžią 

Projektas „Muzikinis sudoku“,

skirtas bendro lavinimo ir muzikos mokyklų mokytojams ir mokiniams

  1. Leidinys „Muzikinis sudoku“ išleistas leidykloje DAKRA.     ISBN 978-9986-429-34-0, UDK 781(075.3) Va-147, 2008 Kaunas (recenzentas doc. dr. S.Gerulis). Sumokėta 699 lt. 33 cnt.

  2. Leidinys „Muzikinis sudoku“ pristatytas

  • 2008 04 08 muzikos mokyklų ir bendro lavinimo mokyklų muzikos mokytojams vyko kavinėje „Miesto sodas“ (pristatymą patvirtinančią pažymą – 2008-04-11 Nr. PA-903 - išdavė Kauno pedagogų kvalifikacijos centras, pasirašė KPKC direktorė Rasa Bortkevičienė);

  • 2008 04 12 Lietuvos muzikos ir meno mokyklų mokytojams, 4-7 klasių mokiniams ir jų tėvams – tai yra Respublikinio solfedžio konkurso dalyviams, vyko J.Gruodžio konservatorijoje (pristatymą patvirtinančią pažymą – 2008-04-12 Nr. PA-904 - išdavė Kauno pedagogų kvalifikacijos centras, pasirašė KPKC direktorė Rasa Bortkevičienė).

Eglė Valantinienė

 

 

 


 
Atgal į puslapio pradžią  Lietuviškas pirminis puslapisAtgal į pagrindini puslapį